czwartek, 27 grudnia 2018

Rok 2019 ogłaszam Rokiem Spełnionych Marzeń! Chcesz dołączyć?


Wpadłam na ten pomysł kilka dni temu jeżdżąc na łyżwach. Czy wy też łapiecie się na tym, że najbardziej kreatywni jesteście w ruchu? Postanowiłam, że w roku 2019 przeprowadzę swój własny "projekt szczęście".
 
Uwielbiam nowe początki. Należę do tych osób, które nabierają wiatru w żagle wraz ze zmianą daty w kalendarzu na "1". Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy dzień roku, pierwszy dzień miesiąca, czy pierwszy dzień tygodnia - zawsze jedynka z przodu dodaje mi skrzydeł.

Lubię planować. I ostatnio po raz kolejny przeczytałam zdanie o tym, że marzenia się spełnia, a nie "się spełniają". W związku z tym doszłam do wniosku, że początek Nowego Roku to idealny moment, żeby zabrać się za spełnianie marzeń "na poważnie".

Rok 2019 ogłaszam więc Rokiem Spełnionych Marzeń. Rokiem, w którym przestaję odkładać szczęście na później. Rokiem, w którym krok po kroku i miesiąc po miesiącu spełnię 12 swoich marzeń. Tych, które do tej pory leżały na półce z napisem "kiedyś". 

12 marzeń na 12 miesięcy.

Lista tych marzeń powoli się tworzy, są na niej rzeczy większe i mniejsze. Nie zdecydowałam jeszcze, czy stworzę ją w całości do Nowego Roku, czy zostawię jeszcze kilka miejsc, żeby w ciągu roku mogła się wypełnić. Na razie skłaniam się ku pierwszej opcji, bo wtedy łatwiej będzie mi zaplanować różne rzeczy. 

Pod koniec każdego miesiąca dam wam znać, jak mi idzie i czy spełniłam swoje kolejne marzenie.

Jeśli w twoim życiu są takie rzeczy, które odkładasz na później, to gorąco zachęcam cię do dołączenia. Zrób listę, otwórz kalendarz, zaplanuj jedno marzenie na miesiąc i sprawdź, co musisz zrobić, żeby je spełnić. Wiesz, czemu warto? Za rok o tej porze będziemy mieć 12 spełnionych marzeń za sobą. Brzmi nieźle, prawda?


3 komentarze:

 1. Dołączam bardziej niż chętnie! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj na pokładzie! Szczęśliwej podróży i spełnienia marzeń :) Co masz na liście?

   Usuń
 2. Witam. Świetny pomysł, właśnie biorę kartkę o myślę które marzenia jestem w stanie zrealizować. PozddaPozd

  OdpowiedzUsuń

Jeszcze więcej z życia Panny Pollyanny znajdziesz na instagramie @pannapollyannaa