wtorek, 18 kwietnia 2017

Kwiecień w kawiarni, czyli promocja w Green Caffe Nero

Zdjęcie pochodzi ze strony Green Caffe Nero
Mam dobrą wiadomość dla osób, które mieszkają w Warszawie lub w kwietniu planują wycieczkę do stolicy. Moje ulubione kawiarnie z sieci GREEN CAFFÈ NERO po raz kolejny ogłosiły promocję KAWA ZA KSIĄŻKĘ. Zasady są proste: "odwiedź dowolną naszą kawiarnię i wymień swoją ulubioną książkę na ukochaną kawę".


Ja w ramach tej akcji oddałam już książkę o Hygge, zbiór zabawnych felietonów (moim zdaniem w sam raz do czytania w kawiarni) i alternatywny przewodnik po Warszawie (Do it in Warsaw!).

Uwielbiam czytać w kawiarni, więc tym chętniej biorę udział w tej akcji. Dzięki niej mam okazję przejrzeć książki, których sama pewnie nigdy bym nie kupiła. I ciągle kusi mnie, żeby poukładać im na regałach książki kolorami :D :D :D

W Green Caffe Nero kawa jest przepyszna. Bariści uśmiechnięci. Muzyka jak z filmów. Meble takie, jakie chciałabym mieć w domu. To najfajniejsze kawiarnie w Warszawie!

TU znajdziecie listę wszystkich kawiarni tej sieci, a regulamin akcji dostępny jest tutaj. Akcja trwa do 30 kwietnia 2017 r.

Szczególnie polegam Wam odwiedziny w Telimenie na Krakowskim Przedmieściu. Wyjątkowy klimat! Jedną z najczęściej odwiedzanych przeze mnie jest kawiarnia na Placu Konstytucji - nie ma nic przyjemniejszego niż kawa wypita tam o poranku, kiedy można obserwować budzące się do życia miasto. Świetna jest też ta przy Placu Piłsudskiego z widokiem na "tańczące fontanny" wewnątrz budynku Metropolitan. A z przyjaciółką świętujemy przeróżne okazje w kawiarni w Miasteczku Wilanów. A Wy? Macie swoje ulubione kawiarnie tej sieci?

Zdjęcie pochodzi z darmowego banku zdjęć Natalii z bloga JestRudo.pl

2 komentarze:

Jeszcze więcej z życia Panny Pollyanny znajdziesz na instagramie @pannapollyannaa