wtorek, 9 września 2014

Na górze róże, czyli wrześniowi ulubieńcy Panny Pollyanny

1. Różowa listonoszka - zdjęcie przykładowe. 2. Agnieszka Krawczyk, Dolina mgieł i róż, Wydawnictwo FILIA. 3. Bransoletka "Blue Rosalie" Herstory Design. 4. Korektor Maybelline, Instant Age Rewind. 5. Balsam na suche miejsca 3 w 1 z masłem pomarańczowym z serii Oleje Świata, Joanna.
Różowa listonoszka "chodzi za mną" w zasadzie już od dłuższego czasu. Delikatny kobiecy kolor pasujący do pastelowych stylizacji (czyt. wszystkich jasnych ubrań), wygodny, długi pasek i odpowiednia pojemność. W większości sklepów królują obecnie ciemne torebki i torby, ale nie byłabym sobą, gdybym nie znalazła w końcu tej wymarzonej :)

O "Dolinie mgieł i róż" Agnieszki Krawczyk przeczytacie na moim blogu jutro, w dniu oficjalnej premiery tej książki. Wspomnę tylko, że to jedna z tych książek, które pochłonęły mnie bez reszty i które spowodowały, że nie mogłam przestać czytać aż do świtu.

Zarywanie nocy na czytanie pięknych książek wymaga szybkiej porannej interwencji w postaci dobrego korektora pod oczy :) O korektorze Maybelline Instant Age Rewind naczytałam się tylu pozytywów, że po prostu musiałam spróbować na sobie i moich "podkówkach". Efekty opiszę i pokażę już wkrótce!

Mam słabość do róż i pięknych rzeczy, więc jeśli trafiam na produkt spełniający obydwie kategorie, to po prostu muszę go mieć! Na zdjęciu powyżej "Blue Rosalie" - zachwycająca bransoletka z różą firmy Herstory Design. Uchylę rąbka tajemnicy i już dziś zapraszam Was do konkursu, który planuję wraz z tą marką - śledźcie bloga, żeby nie przegapić okazji do zdobycia jednej z bransoletek.

Balsam na suche miejsca z masłem pomarańczowym z Joanny to jeden z kosmetyków, który czekał na mnie w sierpniowym pudełku beGlossy. I jest świetny! Pięknie pachnie pomarańczami, doskonale się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki i idealnie ratuje moje spierzchnięte usta.

W październiku kolejne zestawienie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeszcze więcej z życia Panny Pollyanny znajdziesz na instagramie @pannapollyannaa